O nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim od kilku lat jesteśmy udanym małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek. Staramy się pogodzić życie rodzinne z nieustającą potrzebą tworzenia. Gdy tylko dzieci idą spać znikamy więc w naszym drugim świecie związanym z filmem, fotografią, a także muzyką, sztuką i pracą w drewnie. Ciężko nam usiedzieć w miejscu, dlatego ciągle poszukujemy inspiracji, rozwijamy się i znajdujemy nowe ujścia twórczych działań.

Jak pracujemy?

Jesteśmy romantykami, więc śluby, czyli szczęśliwe zakończenia przeróżnych miłosnych historii to zdecydowanie nasza bajka. Inspirują nas emocje, które obserwujemy podczas tych wyjątkowych wydarzeń. Staramy się uwieczniać to w sposób jak najbardziej naturalny. Unikamy używania sztucznego oświetlenia, stawiamy na autentyczność i prawdziwy charakter umykających chwil.

Jak wyglądają sesje zdjęciowe?

Bardzo zależy nam na miłej i luźnej atmosferze sesji. Zawsze znajdzie się czas na rozmowę o wszystkim i wspomnienia z wesela. Nie lubimy pozowania na siłę, według nas najlepiej wygląda to, co jest niewymuszone i spójne z charakterami osób, które fotografujemy i nagrywamy.

 

 

Jak oddajemy gotowe prace?

Lubimy ten etap, gdy już płyty z filmem i fotografią są nagrane i można wszystko ładnie ozdobić i zapakować. Traktujemy to jak pakowanie prezentu, dla każdego indywidualnie i wyjątkowo.

Każdy, kto nas zna wie jak kochamy drewno. Dlatego też i nasze prace zwieńcza drewniana skrzyneczka, pełna wspomnień, radości i wzruszeń.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress