Monika & Bartek

Reportaż ślubny | Możliwość komentowania Monika & Bartek została wyłączona

Monika i Bartek pochodzą z naszego miasta. Nie często mamy możliwość pracy „u siebie”, więc gdy zdecydowali się na nas, ucieszył nas fakt, że dla odmiany wszystko będzie dla nas znane i blisko. Ślub w znajomym kościele, ze znajomym księdzem prowadzącym ceremonię wydaje się być czymś takim, jak odwiedziny u urodziny, miła atmosfera i wszystko po staremu. Jednak inaczej sprawa się ma, gdy okazuje się że tego dnia jest jeszcze jedna osoba, która ma swoje święto i która swoją obecność zaznacza w bardzo uroczy niemowlęcy sposób.

Chrzest córeczki Moniki i Bartka podczas ceremonii sprawił, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Zupełnie inaczej obserwuje się miłość dwojga ludzi, którzy już tworzą dom i rodzinę, oraz gdy Pan Młody nie jest tylko skupiony na swojej wybrance, ale jest także czułym tatą.

Na wesele pojechaliśmy do Pałacu w Godętowie, który również jest nam dobrze znany, ale tym razem atmosfera tam była zupełnie inna niż zazwyczaj, tak bardzo swojska, rodzinna i bardzo, ale to bardzo taneczna.

W czasie przyjęcia najpierw popadał deszcz, co gości popędziło na parkiet i dało trochę wytchnienia od czerwcowego gorąca. Później jednak słońce pięknie znów zaświeciło, więc od razu ogród wypełnił się grupkami rozmawiających i śmiejących się do rozpuku gości, natomiast my pobiegliśmy wykorzystać parę chwil, gdzie Monika i Bartek, mogli na chwilę pobyć sami, no prawie sami. 

Ich właściwa sesja ślubna również odbyła się na terenie pałacu i był to dobry wybór, ponieważ trafiliśmy naprawdę na piękną pogodę, a całe otoczenie stworzyło malownicze tło dla ich czułości. Przy okazji mogli też powspominać dopiero co przeżywane emocje w tym miejscu.

Zachęcam do oglądania zdjęć z muzyką. 🙂

Trzy dni później w tym samym miejscu…