O nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim od kilku lat jesteśmy udanym małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek. Staramy się pogodzić życie rodzinne z nieustającą potrzebą tworzenia. Gdy tylko dzieci idą spać znikamy więc w naszym drugim świecie związanym z filmem, fotografią, a także muzyką, sztuką i pracą w drewnie. Ciężko nam usiedzieć w miejscu, dlatego ciągle poszukujemy inspiracji, rozwijamy się i znajdujemy nowe ujścia twórczych działań.

Jak pracujemy?

Jesteśmy romantykami, więc śluby, czyli szczęśliwe zakończenia przeróżnych miłosnych historii to zdecydowanie nasza bajka. Inspirują nas emocje, które obserwujemy podczas tych wyjątkowych wydarzeń. Staramy się uwieczniać to w sposób jak najbardziej naturalny. Unikamy używania sztucznego oświetlenia, stawiamy na autentyczność i prawdziwy charakter umykających chwil.

Dodatkowo lubimy robić przeróżne sesje. Traktujemy je jako twórcze spotkania z fajnymi ludźmi, zawsze inne, w innych okolicznościach, co bardzo pobudza naszą kreatywność.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o sesjach, zapraszamy na blog.

 

 

Jak oddajemy gotowe prace?

Lubimy ten etap, gdy już pendrive’y z filmem i fotografią są nagrane i można wszystko ozdobić i zapakować. Traktujemy to jak pakowanie prezentu, dla każdego indywidualnie i wyjątkowo.

Każdy, kto nas zna wie jak kochamy drewno. Dlatego też i nasze prace zwieńcza drewniane pudełko pełne wspomnień, radości i wzruszeń.